Склад:
- наповнювач: холлофайбер - матеріал, який тривалий час зберігає форму;
- наволочка на застібці: бавовна.
Особливості:
Знімна верхня деталь дає змогу регулювати положення малюків, підсовуючи або відсуваючи фрагмент. Конструкція подушки огинає тіло мами і дає змогу розташувати дитину з будь-якого боку, під будь-яким зручним кутом нахилу під час годування або відпочинку.
Розміри:
нижня деталь - 65x41x18 см.
верхня деталь - 41x31x14 см.
Застосування:
- звільняє руки, полегшує навантаження на м'язи рук і спини під час годування;
- дає змогу чергувати прикладання малюка під різними кутами до грудей, що зменшує ймовірність лактостазу (застій молока)
- сприяє процесу травлення, завдяки спеціальному положенню верхньої частини тіла і голови малюка;
- може використовуватися як затишне місто для ігор і сну малюка;
- допоможе малюкові навчитися сидіти.
Протипоказання:
Не слід використовувати за наявності алергії на матеріали виробу.
Рекомендації з догляду:
Прати знімну наволочку в міру забруднення в теплій воді. Догляд за подушкою - сухе чищення. Якщо внутрішня подушка також потребує прання, слід швидко промити без наволочки під душем, висушити на свіжому повітрі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Машинне прання | Ні |
| Призначення | Для вагітних і годування дитини |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Фіксатори по краях | Так |
| Ширина | 310 мм |
| Кількість подушок у наборі | 1 шт. |
| Наволочка | 1 (шт.) |
| Ортопедичні властивості | Да |
| Тип | Для сну |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 41 см |
| Ширина подушки | 31 см |
- Ціна: 1 548 ₴






