- Для профілактики кривошиї. Малюкам з 28 дня життя до року.
- Наповнювач: пінополіуретан підвищеної еластичності.
- Наволочка: велюрова тканина.
Розміри: 300х260х50 мм.
Таку подушку застосовують для правильного розвитку шийного відділу хребта у новонароджених, водночас ураховують анатомо-фізіологічні особливості життя дитини з одного місяця і до одного року. Під час використання ортопедичної подушки для новонароджених ні в якому разі не відбудеться розвиток непропорційного черепа або ж ознак раннього сколіозу. Ортопеди і педіатри стверджують, що завдяки застосуванню таких подушок під час сну, дитина має міцніший спокійний сон. А все через те, що новонароджений приймає правильне положення уві сні, полегшуючи тим самим дихання і вільний кровотік до головного мозку.
Подібна подушка сприяє формуванню симетричної овальної форми голови в період найбільш інтенсивного росту. Подушка з ортопедичними особливостями дуже часто дає змогу зберегти здоров'я новонародженого і забезпечує правильне анатомічне положення голови уві сні.
Склад:
- наповнювач - пінополіуретан підвищеної еластичності;
- наволочка - велюр.
Особливості:
- конструкція подушки розроблена для правильного розвитку шийного відділу хребта в маленьких дітей, враховуючи їхні анатомо-фізіологічні особливості з одного місяця життя і до року;
- подушка підтримує голову і шию дитини, знижує навантаження на шийний відділ хребта, нормалізує м'язовий тонус і кровообіг голови та шиї;
- не викликає алергії, має оптимальний теплообмін, зберігає свої первинні властивості і форму, пружна, еластична.
Розміри: 300х260х50 мм.
Застосування:
- профілактика набутої кривошиї;
- лікування вродженої кривошиї;
- запобігання деформації потиличної ділянки на ранніх стадіях рахіту;
- здоровим дітям для правильного розвитку під час сну.
Спосіб застосування: розмістити подушку вузьким валиком під шию дитини.
Рекомендації з догляду:
- раз на тиждень провітрювати подушку на свіжому повітрі;
- прати наволочку в міру забруднення;
- дозволяється делікатне прання наволочки з великою кількістю води, мінімальною механічною обробкою, швидке полоскання;
- прати наволочку в теплій воді (40 °С);
- заборонено вичавлювати і сушити наволочку в пральній машині;
- сушити подушку природним чином на рівній поверхні в добре провітрюваному приміщенні;
- догляд за наповнювачем - сухе чищення.
Країна-виробник: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Країна виробник | Україна |
| Застібка наволочки | потайна блискавка |
| Основний матеріал наволочки | Велюр |
| Колір | Білий |
| Кількість подушок у наборі | 1 шт. |
| Наволочка | 1 (шт.) |
| Ортопедичні властивості | 1 |
| Тип | Для сну |
| Форма | Квадратна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота подушки | 5 см |
| Довжина подушки | 30 см |
| Ширина подушки | 26 см |
- Ціна: 819 ₴






