Дуже зручна подушка, що складається з матеріалу з "ефектом пам'яті", який чутливий до температури тіла, набуває індивідуальної форми голови та шиї людини, знижує навантаження на шийні хребці під час сну. Розмір 50х29х8см.
Склад:
Наповнювач - матеріал спеціальної структури Memory Foam суперм'який, приймає індивідуальну форму голови і шиї людини, не чинить на тіло відповідного тиску. В результаті з'являється ефект "невагомості" - повне відчуття комфорту і відсутність будь-яких проблем з нестачею кровопостачання судин, які ніщо не здавлює. Це, своєю чергою, сприяє зменшенню тривожності сну і кількості поворотів уві сні.
Наволочка: віскоза - 35%, поліестр - 50%, еластан -15%.
Особливості:
- матеріал з "ефектом пам'яті" чутливий до температури тіла, набуває індивідуальної форми голови та шиї людини, знижує навантаження на шийні хребці під час сну;
- має два валики висотою 5 і 8 см для оптимальної підтримки голови та шиї у фізіологічно правильному положенні;
Розміри: 500х290х80 мм.
Застосування:
повноцінне відновлення організму під час сну і відпочинку для здорових дітей;
профілактика втоми і головного болю, болю в шийному відділі хребта у дітей;
профілактика розвитку остеохондрозу шийного відділу хребта;
реабілітація після травм шийного відділу хребта;
правильне формування і розвиток шийного відділу хребта;
розвантаження м'язів і зв'язкового апарату шиї та плечового пояса;
нормалізації кровопостачання голови та шиї.
Рекомендації з догляду:
прати наволочку в міру забруднення;
дозволяється делікатне прання з великою кількістю води, мінімальною механічною обробкою, швидке полоскання;
прати в теплій воді (40° С);
заборонено вичавлювати і сушити в пральній машині;
сушити подушку природним чином на рівній поверхні в добре провітрюваному приміщенні;
догляд за наповнювачем - сухе чищення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Основний матеріал наволочки | Поліестер |
| Тип | Для сну |
| Форма | Валик |
| Колір | Білий |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 8 см |
| Довжина подушки | 50 см |
| Ширина подушки | 29 см |
- Ціна: 1 225 ₴



