Ортопедична подушка з "ефектом пам'яті" (Memory Foam). Має два валики висотою 6 і 8 см для оптимальної підтримки голови та шиї у фізіологічно правильному положенні. Розмір 40х25,5х8см.
Склад:
- Наповнювач - пінополіуретан Memory Foam підвищеної еластичності - довговічний, гігієнічний, сучасний матеріал, що довго зберігає форму.
- Наволочка: віскоза - 35%, поліестр - 50%, еластан -15%.
Особливості:
- матеріал з "ефектом пам'яті" чутливий до температури тіла, набуває індивідуальної форми голови і шиї людини, знижує навантаження на шийні хребці під час сну;
- має два валики висотою 6 і 8 см для оптимальної підтримки голови та шиї у фізіологічно правильному положенні;
- ребриста поверхня - для масажу шкіри голови і поліпшеного повітрообміну.
Розміри: 400х255х80 мм.
Застосування:
- повноцінне відновлення організму під час сну і відпочинку для здорових дітей;
- профілактика втоми і головного болю, болю в шийному відділі хребта у дітей;
- профілактика розвитку остеохондрозу шийного відділу хребта;
- реабілітація після травм шийного відділу хребта;
- правильне формування і розвиток шийного відділу хребта;
- розвантаження м'язів і зв'язкового апарату шиї та плечового пояса;
- нормалізації кровопостачання голови та шиї.
Рекомендації з догляду:
- прати наволочку в міру забруднення;
- дозволяється делікатне прання з великою кількістю води, мінімальною механічною обробкою, швидке полоскання;
- прати в теплій воді (40° С);
- заборонено вичавлювати і сушити в пральній машині;
- сушити подушку природним чином на рівній поверхні в добре провітрюваному приміщенні;
- догляд за наповнювачем - сухе чищення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Країна виробник | Україна |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Основний матеріал наволочки | Поліестер |
| Тип | Для сну |
| Форма | Валик |
| Колір | Білий |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 8 см |
| Довжина подушки | 40 см |
| Ширина подушки | 25.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 163 ₴



