Особливості:
- конструкція подушки розроблена для правильного формування і розвитку хребта у маленьких дітей, враховуючи їх анатомо-фізіологічні особливості;
- форма клина дає змогу розміщувати на подушці не тільки голову, а й плечі, верхню частину спини дитини. Таким чином забезпечується положення, коли піднята вся верхня частина тіла, під плавним невеликим кутом. Це допомагає уникнути зригування;
- не викликає алергії;
- забезпечує здоровий і комфортний сон
Розмір подушки відповідає розмірам стандартного ліжечка, а це дасть змогу помістити її по всій ширині. Помічено, що дитина спить спокійніше і міцніше на ортопедичній подушці. Її можна використовувати з перших днів життя, якщо немає інших рекомендацій лікаря.
Склад:
- Наповнювач - пінополіуретан: довговічний, гігієнічний, сучасний матеріал, що довго зберігає форму.
- Наволочка: жакардова тканина.
- Розміри: 600х360 мм.
Застосування:
- повноцінне відновлення організму під час сну і відпочинку для дітей;
- для правильного формування та розвитку хребта;
- для запобігання зригування.
Рекомендації щодо догляду:
- дозволяється делікатне прання наволочки з великою кількістю теплої (40°С) води, мінімальним механічним обробленням, швидке полоскання;
- не рекомендується вичавлювати і сушити в пральній машині;
- сушити подушку природним чином на рівній поверхні в добре провітрюваному приміщенні;
- догляд за наповнювачем - сухе чищення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість подушок в наборі | 1 шт. |
| Матеріал напірника/чохла | жаккард |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Основний матеріал наволочки | Жаккард |
| Тип | Для сну |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Розмір | 60х36см |
| Розміри подушки | |
| Довжина подушки | 60 см |
| Ширина подушки | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872 ₴



