Ця подушка підходить для малюків із 28-го дня життя й до року. Зазвичай, таку подушку призначають дитячий хірург/ортопед або невролог у разі кривовини в новонароджених.
Як правильно класти дитину на подушку метелика?
- Покласти дитину на спину. Подушку розмістити під голову малюка так, щоб потилицю розташовувалася в заглибленні, а валик подушки був під шиєю.
Як допомагає ортопедична подушка для немовлят?
- Під час кривомірної дитини повертає шию в один бік, конструкція подушки допомагає утримувати голову дитини в правильному положенні.
Особливості:
- конструкція подушки розроблена для правильного розвитку шийного відділу хребта в маленьких дітей, з огляду на їх анатомо-фізіологічні особливості з одного місяця життя й до року;
- подушка підтримує голову та шию дитини, знижує навантаження на шийний відділ хребта, нормалізує м'язовий тонус і кровообіг голови та шиї;
- не викликає алергії, має оптимальний теплообмін, легко переться, швидко сохне, зберігаючи свої первинні властивості та форму, пружна, еластична;
Застосування:
- профілактика придбаної кривоші
- запобігання деформації потилиці на ранніх стадіях рахіту
Спосіб застосування: розмістити подушку вузьким валиком під шию дитини.
Склад:
- наповнювач — холофайбер;
- наволочка — бавовна.
Рекомендації щодо догляду:
- раз на тиждень провітрювати подушку на свіжому повітрі;
- прати подушку в міру забруднення;
- можна делікатне прання з великою кількістю води, мінімальним механічним обробленням, швидке полоскання;
- прати подушку можна в теплій воді (40 °C);
- заборонено вичавлювати та сушити в пральній машині;
- сушити подушку природним способом на рівній поверхні в добре провітрюваному приміщенні.
Розміри подушки: 285х210х75 мм
Розміри коробки: 320х210х60 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olvi |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал напірника/чохла | бавовна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Основний матеріал наволочки | Бавовна |
| Тип | Для сну |
| Форма | Фігурна |
| Розміри подушки | |
| Висота подушки | 7.5 см |
| Довжина подушки | 28.5 см |
| Ширина подушки | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴






